تنها غذایی که آقایان در پخت آن مهارت دارند

۲۰ اردیبهشت, ۱۳۹۱ ارسال توسط

ابتدا تخم مرغ ها را انتخاب میکنیم، آقایان توجه داشته باشند که تخم مرغ ها نباید دارای شکستگی و ترک باشد تا در هنگام شکستن آنها تخم مرغ در دستانشان منهدم نگردد.

از اونجایی که مطمئن هستیم که آقایان محترم هرگز نمیتوانند تخم مرغ را جوری طبخ کنند که دچار بستن ته دیگ، سوختن قسمت هایی از سفیده و زرده نشود پس در مرحله ای مه حذف گردید که مهم ترین مرحله است ابتدا مادر ، همسر و یا در موارد نادر مادر زن خود را صدا کنید

این مرحله سخت ترین مرحله آماده سازی است که باید سعید کنید فلفل را به تساوی بر روی تخم مرغ بریزید به گونه ای که یه گلوله فلفل در یک قسمت نیمروی شما جمع نشود. برای این کار دعای خیر ما پشت سر شماست

اگر شیطان فریبتان داد ونیمروی شما به همین اندازه زیبا شده است یک عکس از ان گرفته و به مدت یک هفته در پروفایل فیس بوک خود قرار دهید مطمئن باشید برای افزایش میزان علاقه مندی به شما معجزه میکند.

هیچ وقت فراموش نکنید که در توئیتر خود به صورت مصور تمام این مراحل را توضیح دهید و بعد با صدای رسا فریاد بزنید که  کی گفته مرد ها آشپزی بلد نیستن؟ و بعد از اینکه با یک تخم مرغ سیر نشدید زحمت کشیده و به یک بیرون بر تلفن کرده و غذای مورد نظر خود را سفارش دهید و در زمان انتظار به خود ببالید که شاخ غول شکسته اید.