افتتاح وب سایت گارسن و آغاز سرویس دهی - 1390/12/1

بالاخره پس از دو سال تلاش، سایت گارسون توانست خود را به مرحله بهره برداری رسانده و در اختیار عموم مردم قرار گیرد.

 

گارسون یک سیستم برای سفارش انواع غذاها، نوشیدنی ها و دسر ها است. Garson.ir امکان نمایش و دسترسی به لیست غذاهای رستورانها را به صورت آنلاین به بازدید کنندگانش می دهد و حتی مشتری ها می توانند غذاها و نوشیدنی های مورد نیازشان را به صورت online یعنی به صورت مستقیم و بدون هیچ واسطه ای به آشپز خانه ی رستوران ها سفارش دهند و غذا در اسرع وقت در اختیار مشتری خواهد بود. این سیستم یکی از اولین انواع سیستم های سفارش آنلاین ( از طریق اینترنت) غذا در جهان است. به علاوه از نظر تجاری تنها سرویس موجود در ایران برای سفارش غذا به صورت آنلاین می باشد.


امروزه با پیشرفت فن آوری ها ، ایده سفارش غذا به صورت online نه تنها صرفا یک رویا نیست بلکه یک حقیقت است. سفارش های آنلاین وجه جدید خدمات است برای اینکه همیشه رستوران ها در دسترس مشتریان باشند و نسل جدیدی از مشتریان را به سمت خود جذب کنند.


ایجاد سهولت در سفارش، متمرکز کردن رستوران ها و گرد آوردی آنها در یک مجموعه همیشه در دسترس برای مشتریان مهمترین اهدافی هستند که زیر بنای ساخت سایت رسانه غذایی پیشخدمت ( یا گارسون ) را تشکیل می دهند.ره آورد ساخت چنین سرویس و یا به تعبیری دیگر این مجموعه بنیان گذاری فرهنگی نوین و همگام با فن آوری روز دنیا می باشد که در پی آن تسهیلات منحصر به فردی در اختیار کاربران ، رستوران ها و عموم افراد جامعه قرار می گیرد تا به کمک آن در انتخاب یکی از نیاز های اساسی انسان یعنی نیاز به تهیه خوراک مجهز تر و با آگاهی بهتر عمل نمایند.


علاوه بر اهداف گفته شده که به مثابه ی سنگ بنای این سایت می باشند، کیفیت غذا ، زمان دریافت غذای سفارشی، یافتن قیمت مناسب و... عواملی بودند که باعث شدند امکانات ویژه ای از طرف متخصصین سایت برای کاربران در نظر گرفته شود. ایجاد سادگی در مراحل سفارش غذا ، گفتگو های پی در پی با رستوران ها و مشتریان و حقایق استخراج شده از امار های مربوط به صنعت خوراک همانند اهرمی بود که به کمک آن توانستیم سد های پیش رو با موفقیت پشت سر بگذاریم.


و اکنون کاربر گرامی ، زمان آن رسیده که با بهره گیری از هر دستگاهی ( از قبیل کامپیوتر و موبایل) که قادر است به این سایت دسترسی داشته باشد بتوانی غذای مورد علاقه خود را از میان صدها غذای لذیذ دیگر انتخاب کرده بدون پرداخت دستمزدی جهت سفارش خود به سایت طعم یک سفارش جذاب اینترنتی را بیازمایی!

به امید همکاری شما کاربر گرامی.

 

با خدمات ما آسوده باشید.

 

نظرات دیگران در مورد این خبر (1 نظر)

رسول غلامی در تاریخ 1390/12/18 نوشته:

فکر خوبی هست!!!!!!!!!!!تو شیراز جواب میده ان شاا...مر15+15

نظر شما در این مورد چیست؟

برای درج نظر می بایست عضو سایت شوید. اگر عضو سایت هستید با نام کاربری خود وارد شوید.

فهرست سفارشات (0)

بهای کل: 0 تومان
جمع شود
وبلاگ گارسون